Doğru Yatırım İle
Geleceğinize İmza Atın…

ATAY YATIRIM kurucu ortakları;
Yunus ULUSOY ve Murat ALTIKAT olarak inşaat ve gayrimenkul sektöründe 25 yıllık tecrübemizle ülkemize olan inancımız doğrultusunda dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bundan dolayı toplumumuzun ihtiyaçlarını yakından takip ederek yatırım anlamında kazanç elde edebilmeleri ve kazançlarını artırma düşüncesi ile işlerimizi geliştirmekteyiz.

Birlikte iş yaptığı tüm paydaşlarına güven veren, insanı ve doğayı ön planda tutan, sürekli yenilikçi projeler geliştiren prensipler benimsenmiştir. Her koşul altında bu prensiplere bağlılığı ile tanınan ATAY YATIRIM kurumsal anlamda kuruluşu kısa bir süre olmasına rağmen hatırı sayılır projelerde yer almış ve paydaşlarının saygınlığını kazanmıştır.

ATAY YATIRIM gelecekte de aynı bugün olduğu gibi sektörüyle ilgili konularda dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip edip, bu gelişmeleri hayata geçirme ve geliştirme odaklı bir firma olma hedefinden asla vazgeçmeyecektir. İleri inşaat teknolojileri ile çevreye saygılı, güvenli, kaliteli ve inovatif yapılar geliştirme konusunda da durmaksızın çalışmaya devam edecektir.